Баул Поліпропіленовий (білий) - багатофункціональний,будівництво, виробництво, сільське господарство,зберігання Поліпропілен досить щільний матеріал білого кольору. Не гниє, не рветься, дуже зручний і практичний матеріал.

Основні характеристики:
- Висота баула 1,5 м.
- Ширина баула 1 м.
- Місткість баула до 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 44 г/м2 |
| Місткість | 100 кг |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 100 см |
| Колір | Білий |
| Тип | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 150 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

