agro-trans. (товари для агробізнесу)
Сітка Зварна Оцинкована має широке застосування
Основний напрям: Будівництво, Промисловість, Сільське господарство.
Часто використовується в якості армування ,Огорожі , Каркасів , Вольєрів , і тд.
Не піддається корозії

Осередок 12х12мм
Висота рулону 1м
Довжина рулону 15м
Товщина дроту 1.8мм
Каталог Зварна: https://agro-trans.com.ua/g114283182-setka-otsinkovannaya-svarnaya
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАХІД |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Цинк |
| Розмір комірки | 12 мм |
| Довжина | 15 м |
| Ширина | 1 м |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Заповнення прольотів | Зварна сітка |
| Висота розділу | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сітки | унивесальная |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів |
| Довжина комірки | 12 мм |
| Ширина комірки | 12 мм |
| Матеріал | Оцинкований дріт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴/рулон



