Мішок поліпропіленовий (білий) Зерновий багатофункціональний,будівництво, виробництво, сільське господарство,зберігання Поліпропілен досить щільний матеріал білого кольору. Не гниє, не рветься, дуже зручний і практичний матеріал.
-
Основні характеристики:
Щільність 65 г/м (три смуги)
- Висота мішка 105 см.
- Ширина мішка 55см.
- Місткість мішка до 70 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 65 г/м2 |
| Місткість | 70 кг |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 55 см |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴



