Теплична плівка Гринс Планета Пластик
- Одна з популярних видів стабілізованої плівки для теплиц в Україні.
В склад тепличні плівки додано світлостабілізатор який Допомагає захист молекулярної структури тепличної плівки від руйнування ультрафіолетового випромінювання, а також завдяки тривалому використанню на відкритому просторі.
Пленка теплична TM Планета Пластик стабілізована на 12 місяці випускається в зеленому кольорі.
-
Вся теплична плівка виробляється згідно ГОСТ 10354-82,25951-83
Просимо звернути увагу на вагу рулону, визначену у характеристиках товару, і він відповідає характеристикам заявленого виробника. В случае Потрібна компанія AGRO-TRANS надасть фірмову таблицю з характеристиками кожного виду Теплична плівка TM Планета Пластик

Виробник TM Планета Пластик
Довжина рулону: 50 метрів
Ширина рулона: 6 метрів
Товщина плівки 120 мікрон
Чиста вага плівки 32 кг
Склад-магазин agro-trans. є офіційним представником і має багаторічний досвід в Продаж товарів відомих торгових марок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Планета Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Теплиця |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Ширина | 6 м |
| Довжина | 50 м |
| Товщина плівки | 120 мкм |
| Ширина рукава | 150 см |
| Ширина плівки в розвороті | 600 см |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | УФ-стабілізатор, Вітростійкість, Морозостійкість |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴

