Сітка Зварна Оцинкована має широке застосування. Основний напрямок: Будівництво, Промисловість, Сільське господарство.
Часто використовується як Армування, Огородження, Каркасів, Вольєрів, і тд.
Не піддається корозії

Ячейка 12 х12мм
Высота рулона 1м
Длина рулона 15м
Диаметр проволоки 1.4мм
Каталог Сварная: https://agro-trans.com.ua/g114283182-setka-otsinkovannaya-svarnaya
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАХІД |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Цинк |
| Розмір комірки | 12 мм |
| Довжина | 15 м |
| Ширина | 1 м |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1.4 мм |
| Заповнення прольотів | Зварна сітка |
| Висота розділу | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сітки | унивесальная |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів |
| Довжина комірки | 12 мм |
| Ширина комірки | 12 мм |
| Матеріал | Оцинкований дріт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴/рулон



