Бак для літнього душу з лійкою та краном, відмінне рішення для дачі, приватного чи заміського будинку. Такий душ стане відповідним освіжувачем у спекотний літній день.Бак для душу не потребує спеціального підключення, легко встановлюється. Форма бака дозволяє рівномірно прогріватися у воді від сонця по всьому периметру, вся вода, що витікає, однієї температури. Вода набирається через горловину, шлангом чи вручну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПластБак |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 70 л |
| Матеріал ємності | Пластик |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кришка для ємності | Так |
| Штуцер зливний | Так |
| Підігрів води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Тип виробу | Ємність для душу |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об `єм | 70л |
| Бренд | ПластБак |
| Вага (кг) | 1.9кг |
| Діаметр горловини | 14 см |
| Штуцер | Насадка для душу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴

