Обприскувач Ранцевий (з безперервним підкачуванням) Marolex profession (Польща) 12л / 16л / 20л
Професійні ранкові обприскувачі Marolex є практичними, надійними та простими у використанні.
Обприскувач призначений для роботи в теплицях, садах, на дачі або городі, у малих розсадниках хвойно-декоративних та плодових рослин.
Область застосування – обприскування дерев, чагарників, квітів та культурних рослин засобами захисту від шкідників та хвороб, підживлення рідкими добривами або зволоження листя водою.
Також обприскувачі серії Titan використовуються для дезінфекції приміщень. Цьому сприяють скляні кулькові клапани Glass Valve System – інертний та стійкий матеріал по відношенню до пестицидів та їдких хімікатів.
Переваги Marolex Titan
Легкий герметичний пластмасовий бак високого тиску. Компанія Marolex контролює якість виробництва та гарантує, що баки міцні та безпечні для людини та природи.
Зручний у роботі завдяки м'яким та водонепроникним ременям, що рівномірно розподіляють вагу. Блокування дозуючого клапана знижує навантаження на м'язи рук протягом довгих годин роботи.
APS-система захисту всіх з'єднань штанги від пилу та бруду – телескопічна штанга має додаткові ущільнення, тому не виходить з ладу при тривалій роботі., запобіжний клапан для скидання надлишкового тиску
Для правшів і шульг – обприскувач оснащений насосом з приводом від важеля. Важіль виводитися під ліву чи праву руку. Але на відміну від обприскувачів із круглим балоном, серія Titan вимагає безперервного підкачування.
Комплектація : бак з насосом з цинковим покриттям від агресивного хімічного середовища та корозії і важелем, шланг з гайками, всмоктувальною трубкою та рукояткою штанги, телескопічна штанга, прокладки, силіконове мастило
Телескопічна штанга (брандспойт) завдовжки 75-135 см
Армований шланг 170 см
Заливна лійка із сіточним фільтром


Виробник Marolex (Польща)
Загальна вага 2,5 кг
Спосіб транспортування; плечовий
Робочий тиск 0,4 атм.
Дальнобійність розпилення (регулюється) до 2м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Механічний |
| Дальність/радіус обприскування | 2 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 180 см |
| Загальна вага | 2.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




