Шланг садовий , Evci-Plastik "Метеор" (Туреччина) 3/4 (18мм)
Бюджетний Поливальний 3-шаровий шланг з ПВХ. Не сприйнятливий до променів УФ. Проявляє високу експлуатаційну міцність завдяки текстильного армуванню з перехресним переплетенням. Еластичний. Робочий тиск до 3 bar. Робоча температура -2С\+50С. Характеристики


Довжина Бухти 30м
Внутрішній діаметр 3/4 (18мм)
Товщина стінки 2,0 мм Армований капроновою ниткою
Робочий тиск : 3 bar. (атм)
Робоча температура : - 5 / + 60 С
Повний Асортимент шланг поливальний: https://agro-trans.com.ua/g17717574-shlangi-polivochnye-pvh
Склад-магазин AGRO-TRANS є офіційним представником і має багаторічний досвід роботи в дистрибуції товарів відомих торгових марок.
Діє бонусна система знижок для постійних клієнтів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 30 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр | 18 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Армований шланг | Так |
| Колір | Зелений |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Виробник | Evci Plastik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴/бухта

