Тепловентилятор Нагрівач Grunhelm FH-03 підлогового типу швидко нагріває повітря в приміщенні до 20 кв.м.
Нагрівач працює у двох режимах нагрівання (1 кВт і 2 кВт), які встановлюються механічним поворотним перемикачем. Також прилад може функціонувати як вентилятор без увімкнення нагрівальних елементів.

Характеристики Тепловентилятор Grunhelm FH-03
Потужність — 2000/1000 Вт
Нагрівальний елемент-спіраль
Обігрівна площа -20 кв. м
Додаткові характеристики:
3 режими роботи: гарячий, теплий, холодний
2 режими потужності: 2000 Вт, 1000 Вт
Світловий індикатор роботи
Захист від перегрівання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

