Електроконечники настінні "Термія" призначені для встановлення на стіні, крім цього передбачено можливість експлуатації в напольному варіанті.
Електроконектори « Термія » належать до сучасного класу приладів тепловозного обігу для житлових і неживих приміщень. Вони зручні у використанні, екологічно чисті, швидкі, безшумні. Є економічними джерелами тепла, здатні забезпечити високий рівень комфорту в будь-якому приміщенні, стати прикрасою будь-якого навіть найвишуканіших інтер'єрів. Завдяки великому номенклатуру можна без труднощів вирішити найскладніші завдання обігрівати.
-
Електрони обладнані електромеханічним термостатом для встановлення й автоматичного підтримання відповідної температури повітря, а також системою захисту приміщення від заморажування. Звичайний (степень захисту корпусу IP20), високий (клас захисту I) і високий (клас захисту II) рівень безпеки.


Площа обігріву 25-20кв.
Прийнятний принцип регулювання температури, висока якість нагрівачів, відсутність рухомих (вентилятор) частин дає змогу гарантувати величину спільного ресурсу (сучасна служба) Не менше 10 років.
Склад-магазин agro-trans. (товари для агробінесу)
є офіційним представником і має багаторічний досвід в Продаж товарів відомих торгових марок.
Ця система діє для постійних клієнтів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Основні | |
| Виробник | Леміра |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 2 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




