Топ продаж

Секатор Садовий Штефансон STEPHANSON MS-08 (НІМЕЧЧИНА)
800 ₴
- В наявності
+380505078132
- +380 (50) 507-81-32AGRO-TRANS (АНДРЕЙ) Viber
- +380 (67) 917-36-53AGRO-TRANS (АНДРЕЙ)
- +380 (50) 955-51-92ОДЕЖДА ,ОБУВЬ (ИРИНА) Viber
- +380 (96) 220-74-69ОДЕЖДА ,ОБУВЬ (ИРИНА)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор STEPHANSON
Виготовлений з нержавіючої сталі М390 концерн Bohler (Німеччина)
Дана сталь дозволяє довго тримати заточку і має високу зносостійкість ріжучої кромки леза.
Секатор STEPHANSON оснащений ковадлом і без особливих зусиль справляється з будь-яким видом гілок (свіжі,сухі,мерзлі) та іншої деревини до 25 мм.
Компанія agro-trans. (товари для агробізнесу) прдостовляет можливість заміни ріжучого леза Секатора STEPHANSON при його знос і правильної експлуатації.

Виробник STEPHANSON MS-08 (Німеччина)
Призначення : Секатор Садовий
Сталь М390 Bohler
Діаметр зрізу 25мм
Склад-магазин agro-trans. (товари для агробізнесу)
є офіційним представником і має багаторічний досвід роботи в дистрибуції товарів відомих торгових марок.
Діє бонусна система знижок для постійних клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 45 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





