agro-trans. (товари для агробітезу)
Шланг для поливання РІДУГА ЧОРНА ТМ Evci Plastik випускається в чорному кольорі, 3-шаровий, армований. Виготовлений із високоякісного ПВХ, проявляє високу експлуатаційну міцність завдякитекстильному армуванню з перехресним переплетенням. Стійкий до ультрафіолетового випромінювання, еластичний, екологічний. Температурний діапазон: -5/+60 С.

Довжина Бухти 50 м
Внутрішній діаметр 1" дюйм (25 мм)
Товщина стінки 2,5 мм. Армований капроновою ниткою
Робочий тиск: 3 bar. (атм)
Робоча температура: - 5С / + 60 С
Повний Асортимент шланг поливальний: https://agro-trans.com.ua/g17717574-shlangi-polivochnye-pvh
Склад-магазин AGRO-TRANS є офіційним представником і має багаторічний досвід у дистрибуції товарів відомих торгових марок.
Діє бонусна система знижок для постійних клієнтів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 25 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Довжина | 50 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість шарів | 3 |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | Evci Plastik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴/бухта

