Москитная Сетка ЕВРО (жесткий и плотный материал)
Используется там, где нет высокой нагрузки на разрыв и сильного натяжения полотна
Цвет серый
Осередок квадрат 1мм х 1мм

Ширина рулону: 1,6 м х 30м.
Склад-магазин AGRO-TRANS є офіційним представником і має багаторічний досвід роботи в дистрибуції товарів відомих торгових марок.
Діє бонусна система знижок для постійних клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина комірки сітки | 1 мм |
| Ширина комірки сітки | 1 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 5000 |
| Матеріал | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴/рулон


